O firmie
scena
scena
scena
Nasza firma istnieje na polskim rynku niedługo, bo 7 lat.

Jej powstanie wynikało z zainteresowań techniką sceniczną i braku tego rodzaju profesjonalnych firm na Pomorzu. Rozpoczynając działalność bardzo mocno koncentrowaliśmy się na doświadczeniu firm oświetleniowych i nagłośnieniowych oraz spostrzeżeniu pracowników. Obecnie jesteśmy jedną z większych firm w Polsce i zdecydowanie największą na Pomorzu. Od lat współpracujemy z najlepszymi firmami nagłośnieniowymi i oświetleniowymi w kraju.

Obecnie posiadamy 7 różnych zadaszeń estradowych o dowolnych wymiarach. Oprócz scen jesteśmy w stanie zaoferować staki na nagłośnienie, reżyserki dla dźwiękowców i oświetleniowców, schody, wybieg dla artysty, garderoby i różnego rodzaju gadżety sceniczne. Będąc już kilka lat na rynku potrafimy doradzić zleceniodawcy jaką scenę wybrać na daną imprezę i jakie wymogi sceniczne posiadają niektórzy artyści. Nasza firma w ciągu tych 7 lat pracowała przy organizacji wielu produkcji telewizyjnych, wielkich koncertów w plenerze i halach oraz przeróżnych mniejszych i większych koncertach na terenie całego kraju.

Nasze atuty to :

  • przede wszystkim młoda i sprawna ekipa
  • własny transport
  • elastyczność
  • konkurencyjne ceny!
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij